2013

Nový rok 2013 nám začíná a ani letos jsme si nenechali ujít zimní radovánky na sněhu. Díky štědrému daru od Tomáše K. a České pojišťovně jsme si mohli udělat klubové kraťasy a dle mého názoru vypadají luxusně! V pořadí již 3. ročník Motoplesu se konal 25. 5. Více o něm se dočtete v sekci občanské sdružení a je tam na co se podívat. Letos byla neskutečně dlouhá zima, a když konečně skončila, tak přišly povodně...

Je začátek června a nám až teď pomalu začíná sezóna. Takže budeme točit motohodiny, jak se dá, abychom to všechno dohonili. Nemůžu si odpustit Vám tady ukázat, jak zkoušíme překonávat své možnosti? Tento skok jsme nazvali příznačně skok do pekla? Když se pozorně zadíváte na fotku, tak uvidíte Zdeňka Š. jak letí přes řídítka. První pěkný víkend v tomto roce jsme si řekli, že trochu stmelíme partu a tak jsme společně něco snědli a trochu popili. Hrozně nás těší, když naše juniory jejich motokoníček neomrzí ani s přibývajícími léty a my je tak můžeme přivítat mezi členy. Jedním takovým je Patrik V., který už přemýšlí i o krosovém stroji. Tak Patriku, ať ti chuť do ježdění vydrží! Jelikož většina z nás jezdí na krosových strojích, tak je naše účast na motosrazech malá, ale čest nám zachraňuje Jirka F. a do Strašic se s ním letos vydali i Libor a Zdeněk Š. a v klubových dresech slavili úspěchy.

V pořadí už 7. Chvalšinské dny, s naší účastí, jsme pojali poněkud netradičně. Krtky jako takové už každý zná, ale když se vám po náměstí začne prohánět opice, motoanděl, Ozzák, lehká děva nebo chlápek v protichemickém obleku, tak to zaujme i antifanouška motosportu :) Věřím, že čím dál více lidí a hlavně dětí se už těší na naše každoroční soutěže a proto jsme je nemohli zklamat ani letos. Více o těchto soutěžích v sekci občanské sdružení. Soustředění, to už je v naší obci pojem. Buď odtud přijedeme zlámaní z jízdy a nebo z Jirkovo večerních her. I letos proběhlo na motokrosové trati v Žáru a čím dál více lidí si nás tam přijíždí vyfotit, protože něco takového ještě neviděli. Tím teď ale nemyslím naše oslnivé jízdní výkony :)

Když jsem před 2 měsíci psal, že Patrik V. přemýšlí o koupi nějaké krosky, tak jsem nečekal, že si ji pořídí tak rychle. Na soustředění ochutnal jízdu na trati a nyní už prohání pěkně ostrou Kawasaki KX250.